Zarządzanie stronami

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
liwko
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2013, o 20:01

Zarządzanie stronami

Post autor: liwko »

Witam.
Moje pytanie dotyczy zarządzania opublikowanymi na serwerze stronami www. Mimo kilkukrotnego przeglądnięcia tutorialów nadal nie wiem jak to zrobić. W jaki sposób założyc konto administratora do swojej strony, w jaki sposób założyć konta do poszczególnych profili konkretnych użytkowników (chodzi o osoby które mają swoje profile na stronie i chcą np. mieć możliwość zmiany swoich danych adresowych, godzin konsultacji itp.). Oglądałem filmiki na stornie producenta w tutorialach i nadala nie mam pojęcia jak to zrobić.
Krzysztof
Moderator
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 13:42
Kontakt:

Re: Zarządzanie stronami

Post autor: Krzysztof »

Witam,

W programie dostępny jest szablon, który pokazuje jako korzystać z narzędzi logowania WYSIWYG Web Builder. Proszę najpierw poświęcić czas na zapoznanie się z szablonem demo przed tworzeniem narzędzi logowania we własnym projekcie.

Aby otworzyć szablon demonstracyjny należy:
1. Wybrać z Menu/Nowa strona internetowa z szablonu
2. Wybrać kategorię "demo"
3. Wybrać szablon "login" i nacisnąć "ok"
4. Zapisać nowo utworzony projekt do wybranego folderu.

Aby przetestować całkowicie funkcje logowania należy opublikować wszystkie strony na serwerze z obsługą PHP. Należy również pamiętać, aby utworzyć bazę danych użytkownika.
ODPOWIEDZ