Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
rmj6
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 07:56
Maszyna: komputer

Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Post autor: rmj6 »

Witam

Czy w programie WYSIWYG WEB BUILDER jest możliwość stworzenia wyskakującego okna.
Po wejściu na stronę wyskoczy okno z zapowiedzią do meczu z możliwością zamknięcia tego okna
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Post autor: Marencja2 »

Z tego co pamiętam można za pomocą jQuery Dialog(kilka opcji do wyboru jak okno ma być wyświetlane),lub pluginem CokiePolicy.Wprzypadku użycia jquery okienko będzie pokazywać się zawsze nawer po odświerzeniu strony,a w przypadku użycia cokie jeśli użytkownik kliknie że np.przyjął do wiadomości już nie (chyba że usunie ciastko).
Ps.Można jeszcze pluginem One time PopUp.
wysiwygwebbuilder11.pl
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Post autor: Rasty »

A ja bym sugerował abyś użył layer a właściwie modal layer . Wkładasz layer na stronę i w jest właściwościach ustalasz modal layer .
rmj6
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 07:56
Maszyna: komputer

Re: Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Post autor: rmj6 »

Rasty a jak usunąć tło pod oknem ? Po wstawieniu layer w podglądzie jest okno z możliwością zamknięcia pod nim jest tło z paskami pod kątem a ja nie chce tego tła tylko treść z głównej strony
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Post autor: Rasty »

Nie wiem nie próbowałem ale pewnie musisz szukać w CSS strony, tutaj właściwie w kodzie layer z tego co mi wiadomo CSS to kaskadowy styl wiec jak nic nie znajdziesz to po prostu dopisz w tagu diva style="background:transparent" lub w sekcji head( layer ) <style>#nazwa diva domyślnie layer {background:transparent} </style>
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: Wyskakujące okno przy wejściu na stronę

Post autor: Marencja2 »

Jak z warstwą to tu masz przepis.Jakbyś nie zrozumiał to pytaj.
http://www.wysiwygwebbuilder.com/layers.html
wysiwygwebbuilder11.pl
ODPOWIEDZ