WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
rumot
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 cze 2013, o 15:02
Maszyna: Windows 10 Pro.*AMD Phenom(tm) II X 6 1055T *

WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: rumot »

:roll: Witam .
Mój problem polega na tym że podczas tworzenia str.internetowej po kilku minutach tło strony przy podglądzie , czy też wysłania jej na serwer zmienia kolor na jednolity czerwony.
Proszę o pomoc!
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: komp-stg »

Hej, czasami tak bywa że program coś pomiesza.Po wygenerowaniu kodu koloru sprawdz go w edytorze, czy sie zgadza.
A i pamietaj że na kompie pliki temp czasami robią żarty czyśc to .Serwery także maja opuznienia ...
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
rumot
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 cze 2013, o 15:02
Maszyna: Windows 10 Pro.*AMD Phenom(tm) II X 6 1055T *

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: rumot »

Zauważyłem również że program po kilku minutach przestaje widzieć polskie znaki chociaż w meni wszystko jest ustawione ok. Może ktoś zna rozwiązanie problemu, a może to wina tej wersji. (11.2.1) :?:
Na pewno nie ma to nic wspólnego z plikami temp i serwerami str. Sprawdzałem na trzech PC I laptopie za każdym razem identyczne błędy. Szczególna prośba o pomoc do moderatora Krzysztofa.
rumot
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 cze 2013, o 15:02
Maszyna: Windows 10 Pro.*AMD Phenom(tm) II X 6 1055T *

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: rumot »

Czy ktoś wchodzi na to forum? Czy można liczyć na pomoc? Czy moderatorzy szanują klientów forum? Jeżeli tak to proszę o pomoc, a jeżeli nie to proszę zamknąć tą stronę. Na pewno wyślę link z opisem do tego forum do twórców programu i na forum producenta.
Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: Na_razie2 »

Zacznę od tego:że aby Ci odpowiedzieć musiałem nieco "wysiłku włożyć"-załozyć konto :-) gdyż nie pamietam loginów (usunąłem)lub może admin usunął konto czyli ok tak jak chciałem,powód ..znajdziesz na forum). Moja determinacji wzięła się stąd "żę mię" troszkę wkur... zdenerwowałeś swoją postawą roszczeniową.
Odpowiadam od końca po rozbiciu na czynniki...

"Czy ktoś wchodzi na to forum?"
Tak,pewnie tak chociażby Ty i Ja :-).

"Czy można liczyć na pomoc?"
Można,czasem długo lecz można się i nie doczekać.

"Czy moderatorzy szanują klientów forum?"
tu się nie wypowiem to zadanie dla moderatora oczywiście swoje zdanie mam (zgadnij jakie?)

"Jeżeli tak to proszę o pomoc, a jeżeli nie to proszę zamknąć tą stronę."
tu nie odpowiem bo to nie pytanie.Można tylko dodać ..bo jak nieee :?

"Na pewno wyślę link z opisem do tego forum do twórców programu i na forum producenta."
To forum nie jest oficjalnym forum wsparcia programu. Oficjalne wsparcie jest tu:http://www.wysiwygwebbuilder.com/
I oczywiście możesz wysłać.Jak wyślesz link i opis na forum do Pablo to dobrze notowania (page rank) tego tu forum też wzrosną. :D

I teraz do sedna sprawy.
"..po kilku minutach tło strony przy podglądzie , czy też wysłania jej na serwer zmienia kolor na jednolity czerwony."
Jak rozumiem strona po otwarciu (już na serwerze ) ma czerwone tło, ale od razu czt też zmienia się po chwili ?
Co użyte jest na stronie (jakie elementy i pluginy).
Przydał by się link do tej twojej strony, a najlepiej plik *.wbs czyli zapisana jedna pojedyncza strona z programu.Treść dowolna tyle aby wystąpił mankament o którym piszesz.
I na koniec sprawa zasadnicza:Jaki Windows,jaka wersja programu, jest to demo czy też jest to pełna wersja aktywowana lub jest to wersja "legalna inaczej" czyli wersja programu z 0 (słownie zero) zł. Gdyż objawy o których tu piszesz występują na pełnych wersjach za 0zł.
W tym wypadku twoje straszenie-skarżenie się na forum u Pablo wypada dość "blado" (admin już twoje IP ma :-) )
Więc jeśli nie korzystasz z wersji za 0zł dawaj śmiało,wrzuć gdzieś plik *.wbs (jednej pojedynczej strony zapakowany w zip) daj link do pobrania bo bez tego to jest wróżenie z fusów i zgadywanka co jest nie tak. Prędzej być może ktoś odpowie.

"Zauważyłem również że program po kilku minutach przestaje widzieć polskie znaki chociaż w meni wszystko jest ustawione ok. Może ktoś zna rozwiązanie problemu, a może to wina tej wersji. (11.2.1)"
Ja na tej wersji objawów takich nie zauważyłem. Jest już nowa 11.2.2 pobierz update na razie i sprawdź.
Update tu: http://www.wysiwygwebbuilder.com/wb11update.zip (build date: August 6, 2016) pobierz i wypakuj pliki dostarcz do instalki czyli najczęściej do "..\Program Files\WYSIWYG Web Builder 11" bez katalogu "fontawesome" bo i tak pusty
jest tam też biblioteka (po raz pierwszy) "msftedit.dll" łatająca działanie programu na win10.Nowy polski tez musisz pobrać bo starego nie przyjmie http://www.wysiwygwebbuilder.com/wb11polish.zip.
--------------------
czasem nie dawaj na moje PW -już nie pamiętam loginów.
rumot
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 cze 2013, o 15:02
Maszyna: Windows 10 Pro.*AMD Phenom(tm) II X 6 1055T *

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: rumot »

1. Strona po kilkunastu minutach, na podglądzie i wysłaniu na serwer ma od razu czerwone tło i krzaczki zamiast polskich znaków
2. Po stwierdzeniu tych problemów otworzyłem str.z szablonu (czyli jest to strona producenta), zmieniłem tylko język ( zestaw znaków itd.)
3.Windows 10 Pro. aktualny, wersja aktywowana pełna kupiona.
Objawy też występują na wersji 30 dniowej ( dotyczy to wersji 11.2.2)
tak jak pisałem sprawdzane na (laptopie z winem 10,na dwóch PC z winem 10)
A czy admin ma moje IP to mi lata ja też mam jego IP (leniwy ten admin ostatnio pomógł komuś chyba rok temu) :roll:
Żeby sprawdzić zainstalowałem wersję 11.1.0 utworzyłem zwykłą stronę miałem ją otwartą w programie około 2 godzi robiłem podglądy, wysłałem na serwer i na tej wersji problemu nie ma.
Najgorsze jest to że mam kilka stron i nie są to strony prywatne, trzy z nich otworzyłem v 11.2.2 (żeby coś dodać, coś wywalić czy poprawić) i teraz lipa wersja 11.1.0 już nie otworzy tych stron, chyba że jest jakiś sposób ale ja go nie znam.Będę musiał czekać na jakiś nowy build programu. :(
Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: Na_razie2 »

Tylko na komp. z win10 próbowałeś czy inne win. też.
Dałeś te łaty do programu (czyli msftedit.dll z paczki update lub z instalatora http://www.wwb-support.com/downloads/windows10fix.zip) Temat tu http://www.wysiwygwebbuilder.com/forum/ ... =1&t=73558

ps.czyżbyś swoje wszystkie swoje systemy "mikromiętkiego" aktualizował do win10 ? :o ,współczuję ale wtopa :lol: .
rumot
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 cze 2013, o 15:02
Maszyna: Windows 10 Pro.*AMD Phenom(tm) II X 6 1055T *

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: rumot »

Tak na win 10 , ale jakie ma to znaczenie (3 PC+ Laptop) każdy w innej konfiguracji. Ponad rok temu wyszedł win-10 , od tamtej pory wyszło nie pamiętam chyba kilka wersji WYSIWYG Web Builder od (10... do 11.2.2) nie miałem problemów do momentu aktualizacji do wersji 11.2.0.
Łaty nie pomagają.
MS aktualizuje swoje systemy (win-2000,...., win-xp, win-vista, win7, win8, win10). Mam system oryginalny aktualizowany od w-7 do 8 potem do 10.
Współczucie? po co! Nie mam żadnego problemu z aplikacjami z których korzystam po aktualizacjach począwszy od w-7 do dzisiaj .
Wiem że nie jest to idealny system tak jak( Linux i Mack ) też nie jest (notabene siostrzane softy), nie zmienia to faktu że problem jest (tak mi się wydaje) po str. Pablo WYSIWYG Web Builder
Raczej nie MS będzie robił system pod małego producenta oprogramowania, tylko na odwrót.
Już kiedyś tak było chyba na przejściu wersji 8 na 9, nie pamiętam dokładnie, może następne aktualizacje coś pomogą.
Napiszę o problemie na forum producenta może pomoże.
Całe szczęście że nie wywala całej strony i nawet po błędach które opisałem i po zapisaniu zmian , potem po uruchomieniu programu jest ok, można wysłać na serwer zrobione zmiany. Jest to bardzo uciążliwe bo każda aktualizacja którą robię muszę zaraz zapisać , następnie zamknąć program otworzyć go i dopiero wysłać na serwer wtedy jest ok bez błędów nie ma możliwości pracy non stop z otwarty programem bo po kilku minutach już na podglądzie wyskakują błędy (tło+ krzaczki liter).
Przetestuję jeszcze bez spolszczenia w wersji angielskiej może pomoże?
Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: Na_razie2 »

To może kolego podzielisz się z nami wiadomością co Pablo odpowiedział bo jakoś nie widzę posta (jeszcze wczoraj był ,ale się zmył)-chyba że to nie ty pisałeś.
Jeśli to twój post był to:
1.Co wyszło z licencją?.
2.Jeśli licencja OK to czy zalecono ponowną aktywację po resecie licencji.
3. Czy jest dobrze czy nadal lipa.
4.Co odpisał Pablo? to ważne gdyż w przyszłości jeśli będzie podobny problem, będzie wiadomo jak go ugryźć?
rumot
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 3 cze 2013, o 15:02
Maszyna: Windows 10 Pro.*AMD Phenom(tm) II X 6 1055T *

Re: WYSIWYG Web Builder 11 problem z tłem strony

Post autor: rumot »

To nie mój post.
Do Pablo pisałem chyba w czwartek lub piątek nie ma odpowiedzi!
Zaktualizowałem do 11.2.3 jest jeszcze gorzej.
Zauważyłem to że z nowo tworzonymi stronami niema problemu? Strony starsze zrobione w wersjach np.10.0.0 itd. mają problem z polskimi ogonkami i tłem.(oczywiście po otwarci w najnowszej wersji programu). Dlatego nie czekając na info. od producenta odbudowuję str. w nowej wersji. :|
ODPOWIEDZ