WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
pawlo10a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2016, o 08:50
Maszyna: wbw11

WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: pawlo10a »

Jak zrobić aby ukrywał się belka i pozostawał widoczny pasek menu

tak jak w poniższym linku

http://www.purmo.com/pl/


instalpol.eu
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: Marencja2 »

Normalnie ,postraszyć że jak nawywijał w NBP to pójdzie siedzieć :lol: ,a no poważnie - zapewne jest wiele sposobów obdarcia kota ze skórki .
Można tak :dwie warstwy - pierwsza Defaultowo (nr1 ta u góry) druga(2) jako Sticky Layer.Zobacz załącznik (to jest template).Pliki z załącznika rozpakuj do (jeśli masz standartowo zainstalowany WWB)
"..\Moje dokumenty\WYSIWYG Web Builder11\system\templates" w WWB File > New From Template > paluch_w_nos .
wysiwygwebbuilder11.pl
pawlo10a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2016, o 08:50
Maszyna: wbw11

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: pawlo10a »

Wielkie dzięki.

Załóżmy, że ma na warstwie nr 1. logo (umieszczone z lewej strony), numer tel (umieszczony na środku), oraz adres email umieszczony na końcu warstwy (prawa strona)

To podczas tworzenia przerwy 320 px nie mogę zmniejszyć warstwy do danej szerokości.
Gdy biore ukryj (hide to i tak nie da się zmniejszyć warstwy do danej przerwy

Drugi problem to taki, że nie można przy korzystaniu z warstw przy opcji sticky layer skorzystać z layout gird

Załóżmy, że stworzę stronę na warstwach to i tak pozostaje problem z przerwami

Masz na to pomysł?
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: Marencja2 »

Nie bardzo kumam o co chodzi ,może podrzuć jakiś obrazek, zrzut lub uproszczony kawałek projektu z programu WWB.
wysiwygwebbuilder11.pl
pawlo10a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2016, o 08:50
Maszyna: wbw11

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: pawlo10a »

a więc:



zobacz jak wygląda na telefonie
będąc na podglądzie 320 px i biorąc ukryj elementy który wystają po za przerwę to i tak strona się rozjezdza.

przesuwając te elementy albo usuwając z przerwy 320 px znikając z przerw dla defult

po za tym korzystając z warstw później nie da się korzystać z layout gird :(

http://instalpol.eu/paluch.html

nie mogę przesłać projektu bo za dużo waży i nie chce przejść na forum
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: Marencja2 »

Gdy z górnej belki wybierzesz Page >Raporty o błędach to to zapewne będziesz miał tam komunikat że coś tam wystaje poza dozwolony obszar,pomimo że jest ukryte czyli coś takiego:
"Object is outside the viewport (320px),The object's outline is outside the page boundaries."
Pomimo że element ukryłeś to przecież jest na stronie,musisz więc wykonać takie kroki aby nie wystawało nic poza te 320px np zmniejszyć element w tej rozdzielczość(dla tego punktu przerwania) , tylko czasami tak jest że nie wszystkie rozszerzenie poprawnie będą działały (musisz to sam wypróbować) i zmniejszenie np dla 320 będzie miało wpływ np. dla 1024px
dzieje się tak dlatego że nie wszystkie parametry są przekazywane do stylu (plug nie jest 100%) responsive co nie znaczy że nie można "ręcznie przedytować css-a).
wysiwygwebbuilder11.pl
pawlo10a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2016, o 08:50
Maszyna: wbw11

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: pawlo10a »

Oki
Sprawdze, popróbuje
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: Marencja2 »

Re PW:
Mobilniaki już tak mają nie osiągają w pełni tego co kompy i fakt czasami pokazują co innego niż oczekujemy jeśli czegoś jest za dużo czasami baranieją.
co do palucha to ja karuzeli nie widzę tylko jej obecność na firebugu (nie widzę co zawiera bo nie chce mi się dłubać ).
Musisz karuzelę zmniejszyć i dostosować jej zawartość jak się podłubie to da się to ogarnąć
o tu z grubsza ociosane http://www.wysiwygwebbuilder11.pl/demo_response/ z jakąś karuzelą
na fonie i kompie normalnie i po CTR+Shift+M dobrze to widzę nie wiem jak na innych wynalazkach.
wysiwygwebbuilder11.pl
turysta
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2016, o 23:12
Maszyna: 11

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: turysta »

Witam
Czy mieliście taki problem z "responsywnym menu" że wysokości "kafelków" od menu i submenu są różne i nie można nad tym zapanować :/
A widzę że tutaj działa Tobie to równo http://www.wysiwygwebbuilder11.pl/demo_response/
A u mnie tak :/
responsywne menu
responsywne menu
res me.png (11.14 KiB) Przejrzano 3589 razy
Jest na to sposób?? bo po bezskutecznej batalii stwierdziłem że to fabryczne niedociągnięcie
Z góry dzięki za odp
Pzdr
pawlo10a
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2016, o 08:50
Maszyna: wbw11

Re: WB11 UKRYWANIE PAGE HEADER PASEK MENU

Post autor: pawlo10a »

A próbowales skasowac wszystkie strony i podstrony z tefo rwd menu i stworzyc od nowa?

Zobacz na nowej steonie w oddzielnym projekcie

U mnia dziala to tak;
Www.instalpol.eu
ODPOWIEDZ