Tworzenie własnych pluginów.

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Tworzenie własnych pluginów.

Post autor: Marencja2 »

Czy dłubie ktoś was w ExtBuilder przy tworzeniu pluginów.Potrzebował bym paru porad.
Może na początek pytanko jak zmusić program aby faktycznie generował wynik z polskimi ogonkami jako UTF 8.Przerabiałem ostatnio plugina AutomatedToolTip od Aditerum ,oryginalny plugin ma polski w dolnej części pleców ponadto plik terms_and_definitions.js trzeba sobie tworzyć ręcznie (bynajmniej u mnie tak jest).Można wprawdzie przerobić oryginał ręcznie podmieniając fragment kodu w oryginale lub edytując gotowy wynik (plik automatic_tooltip.js linia 152 trzeba dopisać polskie literki) jednak nadal tworzenie terms_and_definitions.js na piechotę. I chodzi o to że mój plug wypluwa zawartość terms_and_definitions.js nie jako utf 8 ale jako ansi po konwersji w notepad jest ok no ale to już trzeba wykonać manualnie a chciałbym aby utf8 było z urzędu.

ps.proszę nie odsyłac mnie drogi adminie na forum projektu-"Kali nie znać angielski" i może się nie dogadać. :-)
Ponaddto proszę wybaczyć 2 konto,gdzieś wcięło mi "loginy".
wysiwygwebbuilder11.pl
ODPOWIEDZ