Ponawiam Prośbę

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Ponawiam Prośbę

Post autor: Marencja2 »

Mam prośbę do szanownych kolegów czy moglibyście podesłać mi pliki wygenerowane przez CMS Demo z versji 11 najlepiej 11.0.6
może być nawet z trial-a nie aktywowanego ) (chodzi o pliki cmsadmin.php i cmsadmin_plugin.php) tzn. wykonać:
File > New from Template > Category > Demo > CMS , zpisać tymczasowo odojętnie gdzie ,przejść do strony "administrator" i opublikować do katalogu (jakiś pusty doraźnie stworzony) ,zapakować zipem co program wypluł i wystawić gdzieś do pobrania,dać link info jaka to wersja programu WWB 11.0.X (może być na PW)
W pluginie admin nic nie trzeba ustawiać żadnych serwerów ani bazy (zostawić jak fabryka dała).

ps.chodzi o to że moim zdaniem program generuje błędny kod,Pablo nic konkretnego nie odpowiedział twierdzi że nic nie zmieniał w 11 że jest jak w poprzednich wersjach,chociaż mam zastrzeżenia do działania CMS już na v.10.
Moje wnioski na podstawie wglądu w kod i tego jak działa skrypt wygenerowany,u siebie sprawdziłem na 3 kompach,
na full wypas czyli wszystkie używane plugi+własny przerobiony polski - dobrze nie jest,
aby wykluczyć wpływ własnej polonizacji (która być może powodować błędy) sprawdziłem na wer. lang default (ang.) z plugami i bez - i tu też kicha
na trzecim tylko na trialu (czyli goły bez plugów świeżo pobrany w najnowszej wersji nie aktywowany, ver.lang default) - i tu dobrze nie jest.
Jak podeślecie pliki to rzucę okiem czy jest tak jak u mnie i ewentualnie jak będzie dobrze to będę szukał przyczyny u siebie jak będzie tak samo to Pabla za d.. ;)
wysiwygwebbuilder11.pl
świeżak
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 1 kwie 2016, o 11:41

Re: Ponawiam Prośbę

Post autor: świeżak »

Marencja wysłałem Ci pw
ODPOWIEDZ