style wewnątrz html inline lub embed

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
deodekabokat
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 18:26
Maszyna: lenovo y450

style wewnątrz html inline lub embed

Post autor: deodekabokat »

Pierwszy wątek i od razu zapytanie.
Chciałbym osadzić style wewnątrz pliku html.
Na razie robię to tak że wewnątrz tagów <head> wklejam w tagach <style> zawartość pliku css. Nie wiem czy to dobrze robię i czy tak powinno być. Dość że jakoś to działa.
Czy jest jakaś opcja w programie która wstawi style w sposób inline lub embedded?
Próbowałem wstawiać zawartość pliku css w tagach <style></style> wewnątrz "page html" w zakładce between <head></head> tags ale niesety program to ignoruje. Zakładam że to błąd wersji 10.4.3
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: style wewnątrz html inline lub embed

Post autor: Marencja2 »

Jeśli działa to dobrze :-). W <HTML> w between <head></head> tags też chyba powinno działać (nie wypowiem się co do v10.4.3 być może była niedoróbka-zdarza się na..4.4 jest OK).
Zasadniczo jak będą style "wypluwane" zależy od ustawień w TOOLS> Options <HTML>
Poniżej zrzut okna po "spolaczeniu" (przez Google).Pod siebie mam ustawione jak na obrazku.Przy niektórych plugach (zależy od autora)styl dotyczący tej wtyczki może być wysyłany jako oddzielny plik bez względu na ustawienia w tym oknie.
Obrazek
wysiwygwebbuilder11.pl
ODPOWIEDZ