strona w kilku językach

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: strona w kilku językach

Post autor: Rasty »

Ale nie bardzo wiem co chcesz zrobić, albo załóż nowy temat albo napisz w czym problem .
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: strona w kilku językach

Post autor: komp-stg »

napisałes tak...
Chłopaki , dziewczyny troszkę wyobraźni oczywiście , że są rożne sposoby na zrobienie tego poprzez zdarzenie np w zdarzeniu strony ustawiasz hide on load na text2,3,4,5 ( oczywiście dotyczy to textów napisanych w innych językach) zostawiasz język jeden np. pol który ma id text 1 . Na ikonce języka ustawiasz onclick hide tex1 ( gdzie text one jest w pl ) i show Text np.2 w niech text 2 będzie w języku np ang. itd .

Wywnioskowałem że wystarczy zrobić strone w j.pol. następnie przestawić jezyk strony na np, niemiecki i po opublikowaniu strony , dana strona bedzie w j.niemieckim

Czy chodziło ci o strone w j.polskim następna w niemieckim i na fladze ustawić przekierownie do danej strony
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: strona w kilku językach

Post autor: Marencja2 »

Moim zdaniem oddzielna strona dla każdego języka to najprostsze rozwiązanie.Obojętnie jakie rozwiązanie wybierzesz to raczej treść należało by przygotować smodzielnie poprośić lub zlecić komuś kto zna język bo na automat to bym nie liczył bo wiadomo jakie mogą być efekty, a odwiedzający może się popłakać ze śmiechu.
Oczywiście jest kilka możliwośći zrobienia tego na jednej stronie oprucz tu omówionych można np.przy pomocy plugina który importuje treść do div-a z pliku i można by było przerobić to do php-u a nazwy plików podać jako zmienne i podstawiać w zależności od języka rozwiązanie takie miało by tę zaletę że wykonywało by się po stronie serwera i efekt byłby taki jakiego oczekiwał autor bez względu na przeglądarkę i to co obsługuje.
plugin chyba Text FIle Reader choć pewności nie mam (brak dostępu do kompa więc nie mogę sprawdzić) Możesz też użyć gotowego LanguageTextExtension o podobnej filozowi działania .Aby zmienić język tworzysz odnośnik ze "zmienną get" czyli za nazwą strony masz dodac ?lang=de np.ręcznie edytując w notepad+ (dla niem. i analog. inne dla innych języków).Strona powinna być wykonana w php-ie.
wysiwygwebbuilder11.pl
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: strona w kilku językach

Post autor: komp-stg »

kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
ODPOWIEDZ