Strona oparta na CMS

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
dedo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2016, o 12:14
Maszyna: vaio

Re: Strona oparta na CMS

Post autor: dedo »

Dzięki za odpowiedź. http://www.henrykow.ziebice.pl/3.html. Jakiś czas temu zaprojektowałem tę stronę. Jak pisałem wcześniej, chcę dość często aktualizować wpisy z ewentualnymi komentarzami itd. Nie bardzo wiem jak zrobić fizycznie, żeby pod każdym wpisem były możliwe komentarze itd. Jeśli zrobię wpis, to muszę dodatkowo zrobić podstronę, czy jest możliwość generowania z automatu z numeracją. Przykład demo, który udostępniłeś to 4 strony, jak będzie np.200. "Czytaj więcej" wyszło automatycznie, czy sam dodajesz. Chciałbym żeby przy aktualizacji strony było jak najmniej roboty. Do tej pory (link powyżej) wszystko robiłem ręcznie (zaznaczałem całość przesuwałem i dopisywałem na początku itd. Kiedy poznałem trochę CMS pomyślałem, że to jest to. Wydaje mi się, że nie do końca nie umiem wykorzystać jego możliwości. Zainstalowałem Webserv z CMS View, CMS Admin , lokalhost, ckeditor itd. Z resztą problemy jak wyżej. Nawet jak to będzie ok. to jak wysłać to na serwer zewnętrzny. Strona z linku jest po zmianach zrobionych przez kolegę, który jak twierdził, że da radę. Efekt jest taki, że kombinował i jest jak widać (informacje bieżące). Mówił, że przerobi to w wordpressie, gdzie wpisy dokonuje się łatwiej. Mnie zależy, żeby grafika, którą opracowałem pozostała, co możliwe jest w opracowaniu przez WB. Proszę o jakąś pomoc (linki, sugestie, odpowiedzi.
ODPOWIEDZ