Problem z WYSIWYGIEM 9

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: Problem z WYSIWYGIEM 9

Post autor: Marencja2 »

O czym piszecie to ja bardzo nie rozumiem (nie czytałem od początku).
Trochę namieszałeś (http://ilonaswitatekbarylska.cba.pl/) Wszystko sie pięknie rozjeżdża,bez ładu ,składu i koncepcji.
Obrazki za duże,wpierw dostosuj bo już na wejściu odwiedzający się wkur... jak mu sie tak będzie strona ładowała,zdecydowanie nie ma potrzeby wstawiać duzych grafik które i tak na stronie będa zwymiarowane do małych na dodatak ich proporcje (dł.Xszer.). Nie wiem też do czego ma służyć ten kawałek formularza (chyba od uploadu).
Zamiast tej sklejanki zastępującej baner możesz dać pokaz slajdów tak jak w gotowym szablonie ("wwb template 11" chyba) ,troszkę przesadziłeś tez chyba z szer. strony-1580px to jak by to powiedział Macuga "żdziebko za bardzo dobrze pokazane".
Co do tego query masonry to obejrzałem ten filmik na youtube (nie cały bo nie wytrzymałem),miałem kiedyś kolegę niemca który podobnie bełkotał i to tylko wtedy jak był dobrze napity bo tak to wymowę miał zdecydowanie lepszą,a chyba cały pic to żeby sobie dobrze to przeliczyć (tz. szer. strony,rozmiar masonry i ich rozmiary nie zapominając o ustawionych marginesach),tu dałem na szybko http://sm-wwb-info.strefa.pl/brulion/brulion.html (szer.strony1100,szer. masonry 1100,szer. kolumn w masonry 350,niebieskie layers mają 330 do tego po 10 na marginesy boczne=350) strona na "nie centruj.."
Rasty dobrze ci tu radzi na poczatek może coś bardziej statycznego.
"..na CBA po prostu dogadujemy szczegóły..".jak w takim stylu będziecie sie dogadywać to sporo wody upłynie zanim się dogadacie ;-) .Co do cba sam mam stronę i nie widzę mankamentu w hostingu a na pewno na początek wystarczy a nawet aż i za duzo,wyślij sms-a zdejmującego reklamy nie zubożejesz może i przynajmniej to dogadanie sprawniej wam pójdzie.
Co do tego "..dopasują rozmiar strony do monitora.." nie jest to takie proste i różne i techniki "myki" są stosowane i pewnie każda metoda ma swoje wady ale to dłuższy temat..

*Macuga - więcej tutaj http://www.youtube.com/watch?v=hIgvDBK71kY :-)
wysiwygwebbuilder11.pl
Darth
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2014, o 08:19

Re: Problem z WYSIWYGIEM 9

Post autor: Darth »

Dzięki za rady, z wielkością pomoże mi pewien znajomy informatyk, natomiast nagle nie wiem czemu pojawia mi się myślnik, kropka, przecinek albo napis nie w tym miejscu co powinien. Chyba nic nie zmieniłem, ale w WWB widzę normalnie, a na stronie niektóre rzeczy się przemieszczają.
tetli
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2014, o 22:25
Maszyna: samsung np310e5c

Re: Problem z WYSIWYGIEM 9

Post autor: tetli »

Witam
Zawitałem na wasze forum w poszukiwaniu pomocy. Używałem kiedyś WYSIWYG wersji 4 potem 5 i były wspaniale proste do stron www. Teraz zakupiłem wersję 9 tego programu i tu powstaje problem. Do publikacji trzeba podać dane ftp i tak dalej . po podaniu danych program wywala brak połączenia z serwerem. dane są na pewno poprawne bo sprawdzałem na starszej wersji próbnej . Nie mogę w żaden sposób opublikować strony. Sprawdzałem to na 3 różnych komputerach win7 i 8 .
Bardzo proszę o pomoc !
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: Problem z WYSIWYGIEM 9

Post autor: Rasty »

po 1 zakładaj nowy temat w takich sprawach, po 2, za pewno problem z firewallem, jeśli korzystasz ftp engine winiet spróbuj winsock w ustawieniach wysiwyga w publish and preview znajdziesz. jak nie możesz exportowac na serwer z programu, to zrób export do katalogu na kompie później przez jakiś klient ftp . na serwa wrzucaj.
ODPOWIEDZ