Problem z rollover text

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Problem z rollover text

Post autor: Rasty »

Witam , mam takie problem , przy korzystaniu z funkcji (tej z tytułu ) . Problem objawia się następująca , umieszczam te funkcje w stronie działa wszystko ok, kilkukrotnie odświeżam stronę dodając nowe elementy i po jakimś czasie funkcja ta nie wyświetla obrazka jest sam efekt a obrazka a nie pokazuje . Miał ktoś coś podobnego ?
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: Problem z rollover text

Post autor: Marencja2 »

Coś się gryzie,tak niestety bywa że niektóre skrypty się nie lubią , jest też czasami możliwość poprawienia tego ręcznie można spróbować szukać przyczyny w sekcji Head wygenerowanej strony .Istotna jest kolejność występowania skryptów (jqery,js jak i styli).Mam podobny przypadek np. z Photo Gallery-gdy ustawię "LightBoxGalery-type-galeria"
program w nie odpowiedniej kolejności ustawia w head skrypty i style i co ciekawe tylko na jednym z komputerów ten efekt występuje na drugim wszystko jest ok i tylko dzięki temu udało mi się rozkminić dlaczego tak jest.Jeśli masz możliwość spróbuj na innej maszynie,jeśli nie to edytując stronę podglądaj cały czas mając otwartą w np.Notepad+ stronę generowaną stronę (szukaj w folderze C:\Documents and Settings\...\Ustawienia lokalne\Temp\preview itd.) obserwuj kiedy problem wystąpi i obserwuj sekcję head może coś wytropisz i będzie możliwość poprawki ręcznie choć też może się okazać że problem może być nienaprawialny przy zestawie wtyczek które zastosowałeś.

ps.da się zaobserwować taką przypadłość programu że czasami przy tych samych ustawieniach i zestawie elementów (nawet otwarcie tej samej strony utworzonej na innym komputerze) użytych na stronie treść kodu wygenerowana (np. html) przez 2 różne komputery nie będzie identyczna chociaż w przeglądarce strony będą wyglądać identycznie.
wysiwygwebbuilder11.pl
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: Problem z rollover text

Post autor: Rasty »

Dzięki ślicznie za uwagi .
ODPOWIEDZ