Formularz kontaktowy responsywny

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
rmj6
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 07:56
Maszyna: komputer

Formularz kontaktowy responsywny

Post autor: rmj6 »

Witam

Proszę o pomoc w stworzeniu formularza kontaktowego responsywnego. Po stworzeniu Layout Grid nie mogę przerzucić formularza stworzonego kreatorem na Layout Grid.
Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Re: Formularz kontaktowy responsywny

Post autor: Na_razie2 »

Manuale trzeba czytać ;)
Tu na samym dole napisane.. http://www.wysiwygwebbuilder11.pl/250_pomoc_wwb/layoutgrid/layoutgrid_part1.php Wprowadzenie do układu Layout Grid - Część 1
Czyli rozbierz na części i daj same składowe bez obiektu formularza.
Nie wszystko co tam napisane jest aktualne lub odpowiada prawdzie.
rmj6
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 07:56
Maszyna: komputer

Re: Formularz kontaktowy responsywny

Post autor: rmj6 »

Na_razie2 Dzięki za odpowiedz i stronkę w Pl
Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Re: Formularz kontaktowy responsywny

Post autor: Na_razie2 »

Sam nie dłubię w Grid więc do końca nie wiem jak które obiekty się zachowują (działają)
Zwróciłeś mam nadzieje uwagę na to co jest na czerwono.
"Ważne: Nie używaj 'Centruj w oknie przeglądarki " gdy używasz układu na siatce (layout grid)."
I tu uwaga jeśli używasz z programu w polskiej wersji to jest tam "mina" (bynajmniej na to wychodzi u mnie). Jeśli używasz ENG. to okej.
"Mina" wygląda tak (na dole strony 3 i 4 obrazek od końca Właściwości Strony > Ogólne ustawienia Page Aligment) http://www.wysiwygwebbuilder11.pl/pl_lang/polska_lokalizacja.php Polska Wersja
Czyli ustawiając (na orgin pl.) "Nie centruj tej strony w....) pozycja druga z wybieranych tak naprawdę ustawiasz "Wycentruj Stronę poziomo w oknie przeglądarki"
rmj6
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 07:56
Maszyna: komputer

Re: Formularz kontaktowy responsywny

Post autor: rmj6 »

Tak zwróciłem uwagę na to co jest zaznaczone na czerwono. Od początku miałem ustawione " Do not center this page".

Używam najnowszej wersji WWB 11.2.4 z nakładką z PL i zauważyłem, że jest problem ze wstawieniem elementów po dodaniu Bloga. Klikam dodaj i zero reakcji.

Kolejna sprawa gdy opublikuję stronę wgram ją na serwer to nie działają mi zakładki w menu ( nie odnaleziono strony). Muszę ręcznie dodawać w index.html --- rozszerzenie .html W czym tkwi problem ?
ODPOWIEDZ