Czy warto w to inwestować?

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
boryspower
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2016, o 11:28

Czy warto w to inwestować?

Post autor: boryspower »

Witam,

Szukając szybkiego sposobu na tworzenie stron trafiłem na WebBuildera... Spędziłem ponad godzinę testując go i czytając dokumentację/tutoriale i ponieważ pracujecie już z nim od dłuższego czasu, to mam do Was kilka pytań.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z web devem to pisałem kilka stron z wykorzystaniem php/mysqla i javascriptu. Nie korzystałem nigdy z takiego wizualnego edytora.

Fajnie móc przeciągnąć komponent i po dwóch kliknięciach mieć zrobione logowanie na stronę, jednak chciałbym też mieć możliwość edycji kodu strony, by dorzucić jakiś fragment w php albo w js. Rozumiem, że mogę wrzucić dodatkowy kod w "html obiektu", ale np jak to zrobić dla obiektu tekstowego, by tekst był wyświetlany przez php?

Jak edytować kod? Jak radzicie sobie z tym w praktyce? Czy da się bezproblemowo budować strony z wykorzystaniem php/mysql'a?
Czy widzicie jakieś ograniczenia tego narzędzia, które Wam przeszkadzają?

No i co do samej licencji - czy koszt, te ok 50$, umożliwia upgrade do kolejnych wersji?

Pozdrawiam,
Przemysław Jedynowicz
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: Czy warto w to inwestować?

Post autor: komp-stg »

Gotową stronę możesz edytować w notepad++.
Czasami trzeba edytować stronkę bo program czasem robi błędy ale to szczegół.
Ważne że szybko zbudujesz stronę, a jak się zna podstawy to edycja to sama przyjemność.
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
ODPOWIEDZ