dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: komp-stg »

Witam , czy istnieje możliwość dodania na stronce tego co w tytule . Wstawiałem znaczki z pay ( kup teraz ) ( pokaz koszyk) ale cos to nie trybi za bardzo wyskakuje error.
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: Rasty »

Dokładnie jak Marencja nasiał najlepiej zrobić kilka stron takich samych stron i podmienić tylko języki, potem podlinkujesz obrazki języków z stronami w tych językach . Co do koszyka to napisz jaki to błąd wyskakuje.
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: komp-stg »

Rasty pisze:Dokładnie jak Marencja nasiał najlepiej zrobić kilka stron takich samych stron i podmienić tylko języki, potem podlinkujesz obrazki języków z stronami w tych językach . Co do koszyka to napisz jaki to błąd wyskakuje.
koszyk ...
jak wstawie przycisk dodaj do koszyka . zrobię podglad strony . klikne na przycisk i taki efekt...

Error Detected
Error Message

PayPal cannot process this transaction because of a problem with the seller's website. Please contact the seller directly to resolve this problem.
PayPal cannot process this transaction because of a problem with the seller's website. Please contact the seller directly to resolve this problem.

Czy żeby to działało to musi być założone konta PAY
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: Marencja2 »

Nie nie pomogę ci w sprawie pay-pal-a nie przerabiałem tego,ale coś mi świta żeby potestować sobie na pay trzeba zrobić sobie takie konto tylko do testowania -gdzieś obiło mi się o oczy na stronie pay-pala choć nie jestem tego do końca pewien,a dzisiaj troszkę późno żeby to rozkminiać.
wysiwygwebbuilder11.pl
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: Rasty »

Nie robiłem sklepów w tym programie, ale mowa tutaj o koncie pay pal a przecież to logiczne aby robić jakieś transakcje przez paypal MUSISZ mieć tam konto, można dodać opcje "piaskownicy" aby przetestować czy działa poprawnie strona . Wiec koniecznie zakładasz konto , a tak z ciekawości co wpisujesz w polu paypal account ?
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG (15.18 KiB) Przejrzano 3657 razy
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: komp-stg »

Rasty pisze:Nie robiłem sklepów w tym programie, ale mowa tutaj o koncie pay pal a przecież to logiczne aby robić jakieś transakcje przez paypal MUSISZ mieć tam konto, można dodać opcje "piaskownicy" aby przetestować czy działa poprawnie strona . Wiec koniecznie zakładasz konto , a tak z ciekawości co wpisujesz w polu paypal account ?
No jak na razie nic nie wpisywałem , bo na sucho sprawdzam , nie chce narazie zakładac konta , bo każde konto zawsze ma jakies zobowiazania.
Dlatego chcę to w jakis sposób przetestowac , zeby wiedzieć czy to warto zrobić i czy wwb obsłuzy to wszystko.Ale bez kąta zakładki powinny działać takie jak .... dodaj do koszyka , sprawdz zawartość koszyka , jeżeli to by działało dobrze to wtedy można pomyśleć na kontem .Na portaly winx można wybrać szablon sklepu i sobie potestować jak działaja zakładki, sprawdzałem tam i tam wszystko smiga koszyk i zawartość.Więc myslałem że w progu wwb także można to sprawdzić ale zonk... :cry:
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: komp-stg »

A dziekowac bardzo,bardzo przydatne bede to testowal jak wyjdzie tak jak mysle to zrobie tutka na temat pay
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
Madoba
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2014, o 13:38

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: Madoba »

Witam,

w polu paypal account wpisuje się id konta w pay pal ... automatycznie generowane po założeniu konta ( konto jest całkowicie darmowe i nie ma żadnych zobowiązań ( tylko podczas transakcji pobierają prowizję. Z kontem pay pal e-sklep założy nawet laik. pozdrawiam
komp-stg
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 sty 2015, o 19:51
Maszyna: lenovo

Re: dodaj do koszyka , sprawdz koszyk , złóż zamówienie

Post autor: komp-stg »

Madoba pisze:Witam,

w polu paypal account wpisuje się id konta w pay pal ... automatycznie generowane po założeniu konta ( konto jest całkowicie darmowe i nie ma żadnych zobowiązań ( tylko podczas transakcji pobierają prowizję. Z kontem pay pal e-sklep założy nawet laik. pozdrawiam
A wiesz kolego jakby wyglądała sprawa w taki sposób..
foto przedmiotu obok opcja dodaj do koszyka.
Następnie sprawdz koszyk ... akceptacja zakupów i wysyłka zamówienia na emila ...
Mam na myśli taka sytuacje bez opcji pay pal. pozdro ;)
kliknij i zarabiaj . Stronka PL free

Kod: Zaznacz cały

http://www.ermail.pl/dolacz/UXZWYGo=
ODPOWIEDZ