Plik html

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
stickyicky
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 sty 2014, o 01:16
Maszyna: klawiatura

Plik html

Post autor: stickyicky »

Witam jaki znacie sposób na umieszczenie pliku html z dysku(jest to katalog który można przeglądać) na stronie własne poprzez program Wysiwyg web builder. Próbowałem umieścić plik bezpośrednio na hoscie w pliku public_html ale wyskakuje komunikat, że nie mam flasha odpowiedniego, a gdy na dysku otwieram ten plik ładuje się w przeglądarce i wszystko śmiga, może da się go bezpośrednio w ramce wprowadzić na stronę dzięki jakiejś opcji narzędzi programu bo posiadam ten sam plik też w postaci .exe ale sam sobie nie mogę poradzić. Rozumiecie ktoś coś z tego? :)
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: Plik html

Post autor: Rasty »

Chwila żebym dobrze zrozumiał . Masz plik w HTML powiedzmy stronaX.html i chcesz aby był wyświetlany jako część większej strony jaką stworzyłeś ? Jeśli tak to po prostu tworząc menu strony wskaż go jako podstronę .
stickyicky
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 sty 2014, o 01:16
Maszyna: klawiatura

Re: Plik html

Post autor: stickyicky »

własnie tak robiłem po czym wyskakuje mi błąd "W celu poprawnego wyświetlenia zawartości tej strony niezbędny jest plugin Flash Player.
Pobierz bezpiecznie i zainstaluj najnowszy Plugin Flash ze strony producenta: http://www.macromedia.com/go/getflash/" gdy pobieram najnowszego adobe flash player nic to nie pomaga więc w czym tkwi problem?
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: Plik html

Post autor: Rasty »

A czy dopilnowałeś aby wszystkie pliki powiązane z stroną X były na serwerze ?
ODPOWIEDZ