CMS View problem

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

CMS View problem

Post autor: Rasty »

Witam forum , mam taki problem zacząłem bawić się funkcją cms w programie , niestety nie potrafię sobie poradzić z pewnym problem . Mianowicie chodzi o dostosowanie cms view do wielkości tekstu jaki wprowadzam . Chodzi mi to, że gdy napisze długi tekst umieszczę możliwość komentowania to pojawiają się paski przewijania chciałbym aby rozmiar tego pola dostosowywał się automatycznie do wielkości tekstu i nie było tych pasków . Wiem jest coś takiego jak content place holder ale jakoś nie mogę z tym dojść do lądu ;-( może ktoś poradzi coś
Marencja2
Majster
Majster
Posty: 100
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:17

Re: CMS View problem

Post autor: Marencja2 »

Nie bardzo jestem w temacie tego CMS View po prostu nie używam jak dla mnie zawiłe i mało przydatne,ale chyba wydaje mi się że dane wyświetlane w sztywno zwymiarowanym div-e (a w nim ramka) i jak sie przepełni to pewnie pojawia się pasek przewijania prawdopodobnie da się wyłączyć ale ci utnie zawartość.Może dodanie "overflow-y:none;" zamiast "overflow-y:hidden;"do stylu definiującego styl div-a wb_CmsView coś zmieni,ale może ci załazić na to co u dołu np.stopkę.
Po prosu taka idea działania bo bazuje na pudełkach.
wysiwygwebbuilder11.pl
Rasty
Pomocnik
Pomocnik
Posty: 85
Rejestracja: 2 lip 2013, o 16:34
Maszyna: atari

Re: CMS View problem

Post autor: Rasty »

Zgadzam się niestety zawiły ten cms i mało ma funkcji . No nic pokombinuje trochę może się uda ;-) dziękuje za pomoc
ODPOWIEDZ