Jaki sens stawiania tego forym?

Sugestie i uwagi dotyczące strony. Masz jakiś pomysł, znalazłeś błąd? Napisz.
Marencja
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2013, o 09:39

Jaki sens stawiania tego forym?

Post autor: Marencja »

Chyba tylko marketingowy,bo i tak np.większość porad odsyła do oryginalnej strony autora programu,więc pomimo nieznajomości ang. to zgrubnie i tak zrozumiem o co chodzi a w razie czego google tłumacz pomoże :-)
Stawiając to forum może należało przygotować wcześniej troszkę materiału.
Nie widzę galerii na forum czyżby Admin Krzysztof (początkujący) nie-doinstalował.Bo co gdybym chciał opracować tutka to będę musiał posiłkować się obrazkami wrzuconymi na inny hosting (mało eleganckie na mój gust),chyba że założenie jest takie że pytania i porady będzie dodawał Krzysztof (początkujący) i sam sobie na nie odpowiadał ;-) .
To by było na tyle wstępu,piszę więc jestem ,a piszę bo wysłaliście nie jako zaproszenie na mój mail na który program zakupiłem hę,może przejdę do innego działu mogą pisać boty (raczej londupcon to spambot) mogę i ja.
Mi1
Administrator
Administrator
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2011, o 12:59
Maszyna: Asus F5
Kontakt:

Re: Jaki sens stawiania tego forym?

Post autor: Mi1 »

Marencja pisze:Chyba tylko marketingowy,bo i tak np.większość porad odsyła do oryginalnej strony autora programu,więc pomimo nieznajomości ang. to zgrubnie i tak zrozumiem o co chodzi a w razie czego google tłumacz pomoże :-)
Stawiając to forum może należało przygotować wcześniej troszkę materiału.
Forum służy przede wszystkim do dyskusji. Postawione zostało, aby rozwiązywać problemy opisywane przez użytkowników oraz w celu budowania społeczności użytkowników programu WYSIWYG Web Builder.
Marencja pisze:Nie widzę galerii na forum czyżby Admin Krzysztof (początkujący) nie-doinstalował.Bo co gdybym chciał opracować tutka to będę musiał posiłkować się obrazkami wrzuconymi na inny hosting (mało eleganckie na mój gust),chyba że założenie jest takie że pytania i porady będzie dodawał Krzysztof (początkujący) i sam sobie na nie odpowiadał ;-) .
Obrazki, screenshoty, pliki można wrzucać używając zakładki "Dodaj załącznik" Załączyłem screena z oznaczoną zakładką.
Marencja pisze:To by było na tyle wstępu,piszę więc jestem ,a piszę bo wysłaliście nie jako zaproszenie na mój mail na który program zakupiłem hę,może przejdę do innego działu mogą pisać boty (raczej londupcon to spambot) mogę i ja.
Mam wrażenie, że post napisany jest wyłącznie aby się tylko przyczepić i coś napisać bez większego sensu. Jeśli mamy już zejść na taki poziom, to proszę poprawić temat, bo to nie jest "forym". Ps. przecinków i kropek nie stawia się po spacji :) Przecinek czy kropka nie jest spacją. To "mało eleganckie na mój gust" ;)

Pozdrawiam.
Załączniki
Dodaj załącznik
Dodaj załącznik
dodaj-zalacznik.jpg (54.85 KiB) Przejrzano 2583 razy
ODPOWIEDZ