pomocy przy responsywnej

Jeśli posiadasz wiedzę, którą chcesz się podzielić z innymi, to ten dział jest dla Ciebie.
kucyk98
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 sty 2017, o 13:11
Maszyna: pc

pomocy przy responsywnej

Post autor: kucyk98 » 25 sty 2017, o 14:06

witam.
Chodzi o stronę która robię.
krew mnie zalewa już. nic mi nie idzie.


chodzi o to,ze robie robie i gdy właczam trym mobilny w FF to obraz nie pokazuje mi sie na całej stronie tylko jest ramka z prawej i z dołu.
czy mozna to jakoś ustawić by albo się centrowało na środku strony albo obrazek sie rozciągał na szerokosc strony lub nawet ustawić to na tło które bedzie się dopasowywac do wyświetlacza.

dziekuję za pomoc.
Załączniki
we.rar
(67.86 KiB) Pobrany 245 razy

Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Re: pomocy przy responsywnej

Post autor: Na_razie2 » 26 sty 2017, o 08:10

Dziwna ta robota ,tylko tyle jest do tej strony?
1. Skoro to Image1 robi za tło i ma wymiary 320pxX480px to dlaczego szerokość strony jest 970px ?
2 Czemu pozycja tego tła jest x=5px ?, czyli jest margines 5px z lewej teraz jak ustawisz rozdzielczość pod pierdafona na 320px to przecież wylezie poza obszar,
co łatwo sprawdzisz wywołując "Raporty o błędach na stronie".
3. Dlaczego nie jest ustawione wyśrodkowanie na stronie?. Czasami w pewnych sytuacjach używa sie "nie centruj" ale w tym przypadku nie widzę przeciwwskazań.
Pamiętaj jeśli centrujesz stronę a używasz polisch.lng z oficjalnego suportu (czyli polskiej wersji językowej) to wiedz że jest błąd w tłumaczeniu, w takim przypadku powinieneś wybrać "Nie centruj..) tutaj na ten temat http://www.wysiwygwebbuilder11.pl/400_w ... izacja.php na dole strony (DWA PRZEDOSTATNIE OBRAZKI) po lewej masz tak jak po instalacji polisch.lng po prawej masz jak to powinno być.
4. W tym układzie jak to zrobiłeś to ma to sens jeśli jest to całkiem oddzielna strona tylko dla "mobila" i następuje przekierowanie na nią js ze strony "stacjonarnej" po wykryciu mobila.
5. Wypadało by dorzucić inne punkty przerwań pod inne rozdzielczości (dla mobili jak i "tabletek") a wystartować ze "stacjonarnej" (Przykład1).
6. Chyba że jest to oddzielna strona tylko na mobila (Przykład 2).
Pomyśl co z tłem, dałeś jako obrazek powoduje to pewne przypadłosci/następstwa jeśli strona będzie rozciągana to obrazek podlegał będzie zniekształceniom.
7. Tło możesz dodać na różne sposoby jako obrazek/podkładkę (tak jak dałeś) lub do background (zależy to od okoliczności co chcesz osiągnąć i co możesz przy danym sposobie dodania tła).
Przykład3-warstwa robi za tło.
Załączniki
przyklad.zip
(129.89 KiB) Pobrany 263 razy

ODPOWIEDZ