Ad.WYSIWYG Web Builder 11.5 aktualizacja

Sugestie i uwagi dotyczące strony. Masz jakiś pomysł, znalazłeś błąd? Napisz.
Na_razie2
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2016, o 21:48

Ad.WYSIWYG Web Builder 11.5 aktualizacja

Post autor: Na_razie2 »

Moderator moderatorem, ale opier...ć można jeśli jesteśmy przeświadczeni o słuszności (choć oczywiście możemy mylić się co do tego).
Drogi moderatorze jeśli już dajesz link do pobrania nowej wersji to "na Boga" daj link do strony Pablo czyli firmowej, a nie wysyłasz Pan użytkownika na http://www.instalki.pl , a pobieranie i tak ze strony Pablo - po co to ten cały galimatias?.
Druga sprawa to pobieranie polskiej wersji gdzie link też do "www.instalki.pl" i dalej jak powyżej tyle tylko ... że link kieruje do wersji PL dla WWB 10 (http://www.wysiwygwebbuilder.com/wb10polish.zip).

Nie prościej by było Nowa wersja WWB 11.5 z 28.11.2016
Spolszczenie do wersji 11.5 z 28.11.2016.

Tutaj można pobrać update , wtedy nie trzeba instalować programu a tylko rozpakować pliki z zip-a, przeważnie 1 wystarczy czyli "WebBuilder.exe" i jeszcze dla porządku whatsnew.txt info o zmianach aby nam sie wszystko zgadzało,pliki przenieść/dostarczyć do katalogu instalacyjnego (np."C:\Program Files\WYSIWYG Web Builder 11" jeśli mamy zainstalowane w tej lokalizacji).
Pliku licencji nie potrzebujemy kopiować ani katalogu "fontawesome" chyba że nie jest pusty lub instrukcja mówi inaczej.

To samo dotyczy polonizacji, trzeba sprawdzać datę plików w zipie (ich datę), przeważnie wystarczy tylko wypakować polisch.lng reszta nie ma znaczenia (świeżością nie grzeszy 4-5 lat), tym bardziej ma to sens (nie kopiować kombobox.dat i forms.dat) jeśli mamy zmienione te pliki (edytowane dla swoich potrzeb) bo sa to ustawienia/szablony dla formularzy.
Jezeli moje przeświadczenie o słusznośći "opie.....ć" jest błędne to proszę o argumenty które wyprowadzą mnie z błędu.

z poważaniem: Na_razie2

ODPOWIEDZ